Jesteśmy We Can Do It

We Can Do HR Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem, z główną siedzibą w Polsce, w Gdyni. Nasza działalność biznesowa obejmuje całą Europę. 

Jesteśmy agencją kadrową realizującą usługi z zakresu zarządzania

i logistyki personelu. Podstawą naszej działalności jest leasing pracowniczy. Dostarczamy pracowników zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych. Mamy bardzo duże doświadczenie i stałe relacje biznesowe z największymi szwedzkimi firmami.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści budowlani, remontowi, produkcyjni i usługowi.

 

Rekrutujemy najlepszych fachowców z Polski i Europy Wschodniej - pracownicy z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii.

 
 

O Nas

Jest to równocześnie tożsamość naszej działalności i motto, które najtrafniej oddaje styl i podejście do naszej pracy.

Operujemy w 9 krajach. Od wielu lat działamy na rynku skandynawskim - gdzie wysyłamy setki pracowników do ponad 30 kontrahentów.

Pod tą nazwą-hasłem kryje się również zaangażowanie jakie codziennie wkładamy w znalezienie pracownika idealnego dla naszego Klienta.

Od 2015 roku realizujemy dla naszych partnerów biznesowych rekrutacje stałe oraz tymczasowe.  Znajdujemy pracowników na konkretne projekty oraz zapewniamy dla nich pełną obsługę kadrowo-płacową.

Jesteśmy We Can Do It

ZARZĄD

Uzyskaj więcej informacji kierując kursor na zdjęcia

 
 

Nasza MISJA

Celem naszej działalności jest pokazanie,

że usprawnienie procesów kadrowych nie tylko zmniejsza koszty, ale przede wszystkim optymalizuje całość prowadzonej działalności.

Skandynawskie standardy

Realizujemy ten cel w duchu skandynawskiego profesjonalizmu. Co to znaczy? W naszej pracy przenosimy najlepsze praktyki i biznesowe rozwiązania wyniesione z wieloletniego doświadczenia pracy na rynku skandynawskim. Priorytetem w naszej działalności jest jakość usługi, dostosowanie do indywidualnych potrzeb Klienta oraz doskonała obsługa, skupiona na naszych Partnerach.

Długotrwałe więzi

Inwestujemy w budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zwracając szczególną uwagę na jego indywidualnie potrzeby. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przez naszych kontrahentów. Słuchamy i reagujemy na potrzeby oraz uwagi naszych pracowników, każdorazowo podnosząc standard warunków współpracy. W ten sposób tworzymy doskonałą atmosferę i świadomość obustronnego zysku i rozwoju. Nasza uwaga skierowana jest zarówno na Klienta i Pracownika.

Więcej niż Resources

HR nie bez powodu zaczyna się od Człowieka. Doskonała organizacja i skuteczna logistyka pracy nie oddalają nas

od najważniejszego pierwiastka w układzie. Zarówno oczekiwania biznesowe kontrahenta i zawodowe potrzeby pracownika mają źródło w człowieku.

Bardzo wysoko stawiamy szacunek nie tylko do zdolności

i kompetencji naszych pracowników, ale też do osobowości

i tożsamości każdego z nich. Wiemy, że nasza praca ma wartość, dlatego doceniamy pracę innych.

Human First

Promujemy podejście employer brandingu - uważamy, że dzięki zaufaniu i stworzeniu pozytywnego środowiska pracy pozwalamy zapamiętać się od najistotniejszej strony. Pracownicy i klienci chcą z nami działać długoterminowo. Bardzo często kontynuujemy współpracę wraz z nowymi projektami. Uważamy, że jest to właściwy model przedsiębiorczości. Zależy nam na przyszłości, nie tylko teraźniejszości.

Wiedza
Widzimy wartość w dzieleniu się wiedzą. Zrealizowaliśmy wiele ambitnych projektów, dzięki czemu mieliśmy okazje zdobyć wartościowe doświadczenie. Usługi kadrowe, wzbogacone o właściwe współdzielenie i obieg 

know-how, zyskują nowy wymiar skuteczności. 

 

Beata Linda

Human Resources Assistant

Karolina Owczarek

Human Resources Manager

Jelena Puszkin

Key Account Manager

 

ZESPÓŁ

 

W 1927 roku w nikomu jeszcze nieznanym, nowopowstałym, polskim mieście jeden z polskich inżynierów założył swoje biuro na ulicy Świętojańska 134.

Tutaj rodziły się jego pomysły i budowalne idee. W tym miejscu zostały zaprojektowane liczne obiekty będące częścią największego projektu budowlanego międzywojennej Polski. Wizjonerski projekt w ciągu dekady przekształcił 7-tysięczne miasteczko w jeden z głównych portów kraju liczący 131 000 mieszkańców.

Wydawało się to niemożliwe. A jednak, przyszłe miasto marzeń rozkwitło na tych ideach i przekonaniu, że można osiągnąć każdy cel.

Wraz z nastaniem nowego wieku – czasu równie silnie opartego na usługach jak niegdyś na przemyśle – właśnie tutaj mieściło się pierwsze biuro We Can Do It.

Obecnie miasto Gdynia wraz z Gdańskiem i Sopotem stanowią kluczową dla polskiej gospodarki metropolię. Liczba ludności osiągnęła łącznie prawie 800 000 mieszkańców. Znajdują się tu 2 z 3 największych, polskich portów morskich, a samo Trójmiasto stało się centrum turystyczno-handlowym oraz oknem na świat dla biznesu

i ludzi nie bojących się wyzwań.

Trójmiasto to miejsce, w którym burzliwa historia łączy się

z nowoczesnym biznesem. Przybywają tutaj zarówno nowi mieszkańcy, przyciągani pięknem nadmorskich miast, jak

i goście zagraniczni. Ci pierwsi często zmotywowani są chęcią i pewnością zdobycia lepszej pracy. Wśród drugiej grupy, oprócz licznych turystów, podróżuje wielu ludzi biznesu, dla których delegacja do portowego miasta

to szansa na rozpoczęcie nowych lukratywnych relacji.

 

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

ul. Plac Kaszubski 8 / 511
Gdynia 81-350

Polska

Napisz do nas

Szybki kontakt

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • Black Vkontakte Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon

NIP 5862294290

REGON 360576089

F-SKATT 502076-5649

|

|

|

Copyright We Can Do HR Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Icons by Flaticon CC license