logotyp-blog-wecandoit.png

Rekrutacja, kultura pracy, sekrety pracy za granicą

Gdyńskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

11 Jun 2019

 

6 czerwca gdyńska Arena zamieniła się w krajowe centrum rozwoju zawodowego, mianowicie w tymże dniu odbyły się Gdyńskie Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Warto dodać, iż jest to jedno z największych wydarzeń tego typu organizowanych na Pomorzu.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni stworzył w jednym miejscu przestrzeń do spotkania najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorców, agencji pracy, instytucji oraz szkoleniowców, będących w gotowości, aby służyć poradą kandydatom pragnących rozwijać się w przeróżnych polach. Warto dodać, że zainteresowani mogli zapoznać się z paletą ofert aż stu dwudziestu firm, instytucji, czy organizatorów szkoleń. Na tak istotnym wydarzeniu nie mogło naturalnie zabraknąć We Can Do HR.

 

Dobra obsługa i komunikacja ze strony organizatora od samego początku natchnęły nas pozytywnie. Pojawiliśmy się pod Gdynia Arena w sile pięcioosobowego zespołu. Nasi rekruterzy natychmiast zajęli się rozkładaniem niezbędnych do pracy akcesoriów i przygotowaniem do obsługi wszystkich zainteresowanych. Tych zdecydowanie nie zabrakło. Działaliśmy zarówno wewnątrz hali wystawienniczej jak i na zewnątrz obiektu, gdzie drugi zespół udzielał informacji i przeprowadzał rozmowy rekrutacyjne w naszym mobilnym biurze.

 

Przy stanowisku proponowaliśmy Wam pyszną kawę, na zewnątrz zaś wszyscy zainteresowani mogli schłodzić się wodą mineralną z naszego dystrybutora.

 

Mobilne biuro

Rekrutowóz cieszyły się dużym zainteresowaniem, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy ustawiła się przed nim mała kolejka. Od razu ruszyliśmy do pracy! Zanim zdążyliśmy postawić ostatni baner, przeprowadziliśmy wstępny proces rekrutacji z pierwszym kandydatem. Zadowolony kandydat podziękował za spędzony czas, a nasza baza powiększyła o kolejnego fachowca. Komfort klimatyzowanego pojazdu i świeża woda bardzo pomagały tego słonecznego dnia.


Znaleźć pracę w Gdyni 

Wewnątrz nieustanie mieliśmy szanse dzielić się informacjami o naszej ofercie, stylu pracy i zawodowych możliwościach. Czuliśmy się zrealizowani dzięki dialogowi z osobami pragnącymi pozyskać więcej informacji o naszej firmie jak i licznymi specjalistami biorącymi udział w wydarzeniu. A byli tam przedstawiciele powiatowych urzędów pracy, konsultanci i reprezentanci instytucji edukacyjnych dający możliwość podniesienia swoich zawodowych i naukowych kwalifikacji.

 

Udział w tego typu wydarzeniach to unikalna szansa zarówno dla kandydatów jak i pracodawców. Z perspektywy agencji pracy z pewnością doceniamy możliwość bezpośredniej interakcji osobami żywo zainteresowanymi i zaangażowanymi w poszukiwanie pracy. Bezcenna jest możliwość przedstawienia oferty i natychmiastowej reakcji na pytania oraz rozwinięcie dialogu w kierunkach dokładnie potrzebnych potencjalnym kandydatom. Sam kontakt z ludźmi wykazującymi się inicjatywą i biorącymi udział w targach daje dużo osobistej satysfakcji. 

 

 

Wśród osób, które zdecydowały się uczestnictwo w targach mieliśmy możliwość poznać wielu potencjalnych pracowników. 

Więcej zdjęć możecie obejrzeć na oficjalnym fanpejdżu We Can Do It

 

 

Znajdź pracę dla siebie: www.wecandoit.pl

Więcej o mobilnej rekrutacji: www.rekrutowoz.pl

 

 

Share
Share Twitter
Please reload

Polecane materiały

Polecanie znajomych w pracy – czy warto to robić?

24 Jul 2019

1/5
Please reload

Please reload

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

ul. Plac Kaszubski 8 / 511
Gdynia 81-350

Polska

Napisz do nas

Szybki kontakt

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • Black Vkontakte Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon

NIP 5862294290

REGON 360576089

F-SKATT 502076-5649

|

|

|

Copyright We Can Do HR Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Icons by Flaticon CC license